Hatıralar

                   

                  

 Bloga ne zaman uzun yazsam zaman aşımına uğrayıp yeniden şifre istiyor böylece yazılan yazılar kayboluyor yeniden yazmayacağım için ölü doğmuş yazılara dahil olup gidiyor. :( Taslak olarak kaydet butonuna erken tıklayıp devam edebildiysem o yazının yazılmasına bir mani yokmuş diyorum.Büyük dosyamdan çıkan hatıraları yazdım bir bir ,müzik eşliğinde maziye dalıp gidince  o yazı da zaman aşımına uğradı kimine göre lüzümsuz bir kaç cümleden oluşan bir kağıt parçası ,gereksiz döküman ve resimler  gibi gelebilecek saymayaya Blogcu'nun zamanının izin vermediği daha bir çok şeyin bir anısı vardı.

 Bu zaman aşımı işi hiç hoşuma gitmesede bu durum karşısında sabırlı olmayı öğrendim önce anlık bir şok ,ardından -Hay Allah ! neyse..vardır bir hayır..

Kısaca  ,Hatıralar onlara değer verdiğiniz sürece hep sizinledir  ,açtığın tefsirin o sayfasında hep duran bir not ; arkadaştan : 'Biz unutsak bile Allah unutmayacak'

ders defterine öylesine yazılmış bir yazı vardır :'Vay be ; Ne olduk gülüm ..! ' o sayfayı koparıp saklarsınız ,birlikte gidilmiş yerlerin biletleri durur , çizilmiş resimler ,fotokopiler , öyküler , mektuplar ,kartlar..

bir süre bakarsınız sonra hepsini yerlerine geri koyarsınız özlediğinizde tekrar bakmak  , ya da açılan ajandadan kucağınıza düşmesini beklemek üzere..

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !